Juta (чехія)
Підпокрівельні плівки
Дах – це фінал будь-якого будівництва. Покрівельні технології зробили крок далеко вперед. Завдяки утеплювачам нового покоління і підпокрівельних плівок для паро - гідроізоляції на горищі тепер тепло, сухо і можна жити. Короткий огляд допоможе зрозуміти яку саме, за якою ціною і з якими властивостями захисну плівку потрібно купити саме вам.
в виде галереив виде списка
Для яких завдань потрібно купити підпокрівельні плівки
Для початку розкладемо всі шари покрівельного пирога «по поличках». Підемо починаючи від нижнього шару з боку горищного приміщення.
- Пароізоляційні плівки – з них створюють непроникну для водяної пари прошарок (паробар'єр) між внутрішнім приміщенням і покрівельними конструкціями. Завдання паробар'єра не допустити потрапляння вологи на утеплювачі скатних або плоских дахів і на стіни при внутрішньому утепленні. Це нижній шар гідроізоляційного пирога. Існує кілька різновидів пароізоляційних плівок, наприклад, з додатковим фольгованим шаром. Ціна і властивості кожної визначаються призначенням.
- Вітробар'єр – це супердифузійні мембрани, які використовують для захисту вентильованих фасадів від вітру і вологи. Іншими словами – вітрозахисні плівки використовують при будівництві стін в якості зовнішнього захисту утеплювача.
- Гідроізоляційні плівки (гідробар'єр) – створюють зовнішній шар гідроізоляції, який захищає утеплювач та/або підпокрівельний простір від атмосферної вологи і конденсату. Володіє односторонньою паропроникністю, але відносно невеликий. Тому укладывется без контакту з теплоізоляцією (зазор через контррейки). Рекомендується для простих скатних дахів, завдяки міцності та низькою ціною.
- Гідроізоляційні мембрани (євробар'єр) – унікальна за структурою та функціональним характеристикам покрівельна мембрана. Це одночасно «дихаючий» і водонепроникний матеріал. Він сприяє виведенню пара, що перешкоджає попаданню вологи і дії вітру. Використовуються в якості зовнішнього шару гідроізоляції, контактної гідро - і вітрозахисту при використанні різних типів покрівельних матеріалів. Додатковий вентиляційний зазор не потрібен. Значить для складних покрівель з плавними вигинами і башточками потрібно купити саме супердифузійну мембрану.
- Необхідно враховувати, що для якісного та правильного монтажу гідроізоляції і пароізоляції використовують спеціальні будівельні стрічки. Вони забезпечують надійне з'єднання різних матеріалів між собою, а також їх сполучення з несучими та основними елементами покрівлі.